Oferta pracy

Kontroler Jakości

Borga Sp. z o.o.O firmie

Borga Sp. z o.o.

99-122 Góra Świętej Małgorzaty

Góra Świętej Małgorzaty (pow. łęczycki)

Borga to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno – budowlana. Działamy na rynku konstrukcji stalowych od 47 lat. W Polsce jesteśmy od 27 lat i rozwijamy się z powodzeniem.

Produkujemy komponenty budowlane i hale stalowe.

Zakres zadań (z zakresu obowiązków):

  • kontrola nad jakością procesu produkcji i zapobieganie wytwarzaniu wyrobów o nieakceptowalnej jakości, wprowadzanie działań zapobiegawczych
  • kontrola wykonania detali i elementów konstrukcyjnych w oparciu o dokumentację techniczną,
  • wykonywanie badań nieniszczących w zakresie uprawnień,
  • analiza stwierdzonych niezgodności i rozpoznawanie źródeł ewentualnych niezgodności,
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z jakością
  • współpraca z działami produkcji, projektowo konstrukcyjnym w zakresie zapewnienia rozwiązywania problemów jakościowych
  • zatwierdzanie elementów gotowych,
  • opracowanie dokumentacji odbiorowej, prowadzenie dokumentacji związanej z działem jakości przedsiębiorstwa,
  • inicjowanie działań mających na celu poprawę jakości,
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny wyposażenia do badań NDT,
  • wykonywanie dokumentacji zdjęciowej produkowanych elementów,
  • prowadzenie rejestru niezgodności jakościowych,
  • kontrola sposobu magazynowania wyrobów,
  • raportowanie do przełożonego o przebiegu procesu kontroli jakości.

Wymagania:

  • Umiejętności (podstawowe):
    • Wykształcenie: techniczne (niekoniecznie wyższe)
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Uprawnienia: badania wizualne spoin VT2
    • Doświadczenie w pracy branży konstrukcji stalowych lub pokrewnych (np. maszyny rolnicze)
  • Umiejętności / doświadczenie (mile widziane):
    • Badania ultradźwiękowe spoin UT1
    • Znajomość norm: PN-EN 1090-2, PN-EN 14782
    • Analizy (analizy, zestawienia, raporty)

Oferujemy:

  • system wdrożenia
  • umowę o pracę
  • kartę sportowo-rekreacyjną
  • prywatny pakiet medyczny
  • grupowe ubezpieczenie NNW
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej zgody:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy”. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na podstronie w zakładce „Kontakt” na stronie www.borga.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy