Logo Pracuj.pl

Kontroler jakości gotowych elementów

HR ConsultingO firmie

35,00
brutto / godz.
  • Września
    Września, wielkopolskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta lidera w swojej branży poszukujemy osób do pracy.

Twój zakres obowiązków

  • powierzone zadania na w.w. stanowisku

Wymagania pracodawcy

  • chęć związania się z firmą na dłużej
  • pełnoletność

Pracodawca oferuje

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • pracę w systemie 3 zmianowym

HR Consulting Sp. z o.o. specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników produkcyjnych oraz magazynowych i od roku 2003 jest w czołówce Doradztw Personalnych i Agencji Pracy Tymczasowej. Nasze motto brzmi: "Jesteśmy Agentem Twojej Pracy".

Kontroler jakości gotowych elementów, Września