Kontroler Jakości

  • Lwówek, Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-27
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-12-27)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

POL - STRAUTMANN Spółka z o.o.

Strautmann to działające od ponad 85 lat z sukcesem przedsiębiorstwo produkcji maszyn rolniczych.

Dzięki szerokiej ofercie pojazdów i naszej wybitnej pozycji w dziedzinie mobilnego karmiania uzyskujemy obroty w wysokości 80 mln €.

Nasza strategia ukierunkowana na wzrost opiera się na przodującym technologicznie i innowacyjnym programie produkcji.

Dzięki wysokiej jakości technice wzbudzamy codziennie entuzjazm naszych klientów.

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski (okolice), Lwówek
Region: wielkopolskie

Obowiązki:

  • kontrola jakościowa dostaw,
  • kontrola wyrobów gotowych,
  • weryfikacja aktualności danych pomiarowych (rysunki, programy),
  • opracowywanie raportów pomiarowych dla mierzonych części,
  • kontrola inspekcyjna w toku produkcji.

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, miara, itp.),
  • znajomość obsługi komputera (MS-Office),
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę na pełen etat, praca możliwa również od zaraz,
  • możliwość poszerzania kwalifikacji zawodowych,
  • fundusz socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pol-Strautmann Spółka z o.o. z siedzibą w Lwówku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pol-Strautmann Spółka z o.o. z siedzibą w Lwówku przy ul. Nowotomyskiej 37. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się