Oferta pracy

Kontroler Jakości

KITRON Sp. z o.o.

  • Droga Kurpiowska 75, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Droga Kurpiowska 75

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie regularnej oceny jakości procesów i produktów,

  • Kontrola warunków magazynowania i prawidłowości procesu produkcji,

  • Kontrola jakości materiałów produkcyjnych,

  • Nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną (m.in. kontrole Out of Box),

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w innych organizacjach,

  • Dobra znajomość procesu produkcyjnego,

  • Dociekliwość i skrupulatność, aby znaleźć błędy w procesie produkcji,

  • Zmysł i doświadczenie techniczne,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • Mile widziane wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskim oddziale norweskiego przedsiębiorstwa,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Nowoczesne narzędzia pracy, zaawansowany technologicznie park maszynowy,

  • Ciekawe zadania realizowane w międzynarodowym środowisku,

  • Przyjazne środowisko pracy w młodym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • Karta Multisport.

Kitron jest wiodącą skandynawską firmą produkującą elektronikę (EMS), zapewniającą dużą elastyczność, efektywność kosztową i innowacyjność w całym łańcuchu wartości. Firma prowadzi działalność w Norwegii, Szwecji, na Litwie, w Niemczech, Polsce, Chinach, Czechach i Stanach Zjednoczonych. Zatrudniając 2500 wysoko wykwalifikowanych pracowników, Kitron produkuje i dostarcza cały wachlarz produktów - od w pełni zmontowanych elektronicznych płytek drukowanych po kompletne produkty końcowe dla klientów na całym świecie. Powiązane usługi techniczne, takie jak prototypowanie, industrializacja, analiza materiałów i opracowywanie testów znajdują się katalogu kompetencji oferowanych przez Kitron.

Przewiń do profilu firmy