Ta oferta pracy jest nieaktualna od 222 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Brodnica, Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sits Sp. z o.o. jest spółką z kapitałem szwedzkim, produkującą meble tapicerowane dla firmy IKEA oraz innych odbiorców w Europie Zachodniej i Skandynawii. Nasza spółka na rynku w Polsce funkcjonuje od 24 lat i zatrudnia ponad 1500 pracowników.

    W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko
    KONTROLER JAKOŚCI
    (docelowo praca w Sits Industry w Grudziądzu, w początkowym okresie praca w Sits w Brodnicy)

    Główne zadania:

    • Kontrola jakości dostaw
    • Kontrola wyrobu gotowego
    • Prowadzenie dokumentacji kontroli
    • Udział w audytach i nadzorowanie poaudytowych działań korygujących
    • Inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem produktu i procesu

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie średnie techniczne
    • Znajomość podstaw rysunku technicznego
    • Dobra umiejętność obsługi programów MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego na adres:

    Dział Personalny
    SITS  Sp. z o.o.
    ul. gen. Wł.  Sikorskiego 60
    87-300 Brodnica

    lub klikając na przycisk

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )