Logo Pracuj.pl

Kontroler jakości

Plukon Sieradz Sp. z o.o.O firmie

4 300–5 000
brutto / mies.
  • Gruszczyce (pow. sieradzki)
    Gruszczyce (pow. sieradzki), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie przebiegu procesów produkcyjnych pod względem jakościowym (80% zadań wykonywana jest na części produkcyjnej),
  • sprawdzanie jakości mięsa, zgodności ze specyfikacjami, klasyfikacją towaru i wymaganiami klientów,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej w trakcie trwania produkcji,
  • sporządzanie raportów dziennych,
  • przeprowadzanie wewnętrznych badań,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji GMP, GHP, HACCP, BRC,
  • ścisła współpraca międzywydziałowa, przede wszystkim z działem produkcji.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • stanowczość, sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do szybkiego wyrobienia,
  • mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, obejmujące wynagrodzenie zasadnicze oraz system dodatków płacowych,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników (m.in. wczasy pod gruszą, program prywatnej opieki medycznej, pakiet MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach),
  • pracę pełną wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Oferty (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ lub złożyć w siedzibie firmy: Plukon Sieradz Sp. z o.o., Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Plukon Sieradz jest częścią Plukon Food Group, jednego z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie i dostarcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności.

Plukon Food Group posiada 27 zakładów produkcyjnych w sześciu krajach, zatrudnia 6000 osób, a główne rynki zbytu to Holandia, Niemcy, Belgia, Francja, Polska, Hiszpania, Wielka Brytania i Irlandia.

Kontroler jakości, Gruszczyce (pow. sieradzki)