Oferta pracy

Kontroler jakości i konfekcji dostaw

DEDRA EXIM Sp. z o.o.O firmie

  • Pruszków, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DEDRA-EXIM Sp. z o.o. - Dystrybutor narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie dostaw przychodzących na magazyn, zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • rejestrowanie wyników kontroli,
  • okresowe raportowanie stanu dostaw,
  • konfekcjonowanie wstrzymanych dostaw.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego,
  • dokładności,
  • znajomości obsługi komputera,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • znajomości pracy z przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, czujnik zegarowy, multimetr - wartości prądowe itp.)

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 1-zmianowym,
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie współpracowników działu,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta Multisport)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy