Oferta pracy

Kontroler Jakości

EME Aero Sp.z o.o

  • Jasionka 949, Jasionka (pow. rzeszowski)
    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:5.45 - 14.00,13.45 - 22.00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

949

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie wszelkich wstępnych, pośrednich oraz końcowych kontroli silników samolotów oraz ich komponentów

  • Inspekcja części silników samolotów według specyfikacji systemowych (system SAP) oraz dokumentacji

  • Prowadzenie odpowiedniej oceny oraz dokumentacji zgodnie z regulacjami oraz instrukcjami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – średnie lub zawodowe, preferowane o profilu mechanicznym

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kontroli jakości, produkcji, montażu, napraw mechanicznych

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Nastawienie na wysoką jakość pracy

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum na poziomie A2/B1)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy

  • Profesjonalny program onboardingowy i szkoleniowy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w nowoczesnej i bezpiecznej firmie

  • Unikalną kulturę organizacyjną opartą na firmowych wartościach

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Przystanek autobusowy tuż obok firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • pikniki rodzinne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do posiłków

  • patforma benefitowa myBenefit