Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

ICB PharmaO firmie

ICB Pharma

Stanisława Lema 10

Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dostaw i surowców wejściowych, zgodnie z zamówieniem i dokumentacją wewnętrzną

  • Kontrola jakości wyrobów na każdym etapie produkcji, w tym wstrzymanie niezgodnego komponentu, półproduktu, wyrobu gotowego

  • Kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej oraz tworzenie raportów kontrolnych

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym i procesem reklamacji

  • Instruktaż i doradztwo dla pracowników produkcyjnych

  • Opracowanie wewnętrznych standardów, wytycznych jakościowych i procedur kontrolnych

  • Wdrażanie działań korygujących

  • Udział w audytach wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum licencjackie, techniczne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie o profilu produkcyjnym (preferowane w branży chemicznej)

  • Wiedza w zakresie systemów zarządzania jakością :ISO 9001, mile widziana znajomość ISO 13485 oraz Rozporządzenie 2017/745 (MDR) oraz uprawnienia Auditora Wewnętrznego

  • Umiejętność współdziałania w zespole i koordynowania działań innych pracowników

  • Zdolność analizy i wyciągania wniosków

  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji

  • Konsekwencja w działaniu

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Dobra znajomość środowiska MS Office

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności

  • Wygodną przestrzeń użytkową (jadalnię wyposażoną w szafki śniadaniowe, lodówkę, czajniki, dystrybutory z wodą, szatnie z prysznicami, pokój pierwszej pomocy)

  • Pracę w zgranym zespole

ICB Pharma

ICB Pharma to polska firma chemiczna, która dzięki swoim technologiom i pracy całego zespołu, skutecznie działa już na przeszło 80 światowych rynkach. Nasza działalność opiera się głównie na produkcji i sprzedaży specjalistycznych preparatów, dedykowanych działom firmy: Health Care, Pest Innovations, Animal Health, Crop Solutions.

Jeśli szukasz miejsca, w którym chciałbyś zacząć swoją karierę zawodową i nadal się rozwijać, to świetnie bo my także szukamy nowej osoby do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy