Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1222 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 13.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SteriPack Medical Poland, poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

    Obowiązki:

    • Przeprowadzanie kontroli jakościowej materiałów wejściowych,
    • Nadzorowanie procesu produkcyjnego,
    • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej,
    • Wsparcie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu problemów,
    • Bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych,
    • Nadzorowanie reklamacji oraz działań korygujących,
    • Wykonywanie monitoringu stref produkcyjnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość zagadnień standardu ISO 13485 lub ISO 9001.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę,
    • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie
    CV ze zdjęciem i LM

    Z poniższym dopiskiem:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

    bottom