Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Jelcz-Laskowice, Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Instytut Mechaniki Sp. z o.o.

    Instytut Mechaniki to firma usługowo-produkcyjna przemysłu metalowego, której przedmiotem działalności są usługi w zakresie wytwarzania konstrukcji stalowych dla firm z sektora pojazdów lądowych (transport autobusowy, pojazdy szynowe, maszyny budowlane). Firma oferuje usługi cięcia metali, obróbki mechanicznej, obróbki plastycznej na zimno, spawania, malowania powierzchni oraz montażu.

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Wrocław (okolice)
    Numer referencyjny: KJ

    W zakres obowiązków Kontrolera Jakości wchodzi, między innymi:

    • kontrola jakości finalnych konstrukcji spawanych pod względem kompletności wykonania, tolerancji kształtu i położenia
    • międzyoperacyjna kontrola poprawności prowadzonych procesów produkcyjnych
    • przeprowadzanie badań jakościowych w laboratorium pomiaru długości i kąta
    • przeprowadzanie kontroli w zakresie badań nieniszczących spoin (VT-2, MT-2, PT-2, RT-2) zależnie od posiadanych uprawnień,
    • wykonywanie badań konstrukcji spawanych i obrabianych przy pomocy ramienia pomiarowego 3D
    • współpraca z przedstawicielami służb odbiorczych klienta
    • tworzenie i wypełnianie arkuszy pomiarowych, protokołów z badań, świadectw jakości
    • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym w firmie
    Wymagania:
    • min 1-roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości w przemyśle maszynowym, kolejowym lub w branży automotive
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • bardzo dobra znajomość zagadnień metrologii
    • zdolność analizy i interpretacji zebranych wyników badań
    • podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny spawalnictwa
    • znajomość obsługi komputera
    • znajomość obsługi zaawansowanych przyrządów kontrolno-pomiarowych
    • umiejętność pracy w zespole
    • wymagane uprawnienia VT2 i MT2
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (I i II zm.)
    Oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie: dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
    • stabilne zatrudnienie
    • umowę o pracę na pełen etat
    • pracę w młodym dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.