Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

Bell P.P.H.U.

Graniczna 79G

Józefów (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

• Kontrola oraz ocena jakości opakowań i etykiet zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami

• Sporządzanie raportów z bieżącej kontroli jakości opakowań i etykiet

• Zwalnianie opakowań i etykiet do produkcji

Nasze wymagania

• Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe branżowe np.: towaroznawstwo, przetwórstwo tworzyw sztucznych)

• Dyspozycyjność (praca zmianowa)

• Dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Office

• Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

• Umiejętność pracy w zespole

• Komunikatywność

• Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

To oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę (praca zmianowa)

• Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych)

O nas

Od 30 lat jesteśmy liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych nieustannie doskonalimy nasze produkty, a laboratorium mikrobiologiczne Bell sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek. Zgodnie z tym założeniem obok klasycznej linii kosmetyków Bell stworzyliśmy linię kosmetyków Bell HYPOAllergenic, zdobywającą uznanie wśród kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień.