Logo Pracuj.pl

Kontroler Jakości (k/m)

CEDC InternationalO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad wyrobem w toku produkcji
  • kontrola ostateczna wyrobu
  • kontrola wyrobu gotowego w czasie magazynowania
  • prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych badań i czynności kontrolnych
  • przeprowadzanie oceny dostaw opakowań i surowców
  • przeprowadzanie kontroli stanu higieniczno-sanitarnego i porządkowego zakładu
  • opiniowanie prób produkcyjnych opakowań
  • opiniowanie zwrotów na magazyn i reklamacji jakościowych
  • nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-kontrolnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • chęci do pracy w systemie trzyzmianowym, również w weekendy
  • znajomość systemów zarządzania jakością oraz systemów kontroli jakości w przemyśle spożywczym
  • znajomość obsługi programów: MS Office (Excel, Word, PowerPoint), SAP
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, asertywność, umiejętności analityczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • sumienność i zaangażowanie, dyspozycyjność
  • wysoka motywacja do pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • skuteczny proces wdrożenia do pracy oraz indywidualną pomoc
  • atmosfera, w której staramy dzielić się wiedzą i doświadczeniem
  • zdobywanie profesjonalnego doświadczenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów (opieka medyczna Lux Med, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie współfinasowane przez pracodawcę, świadczenia z ZFŚS, dostęp do nauki języków na platformie eTutor w korzystnej cenie)

CEDC International

CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).

Kontroler Jakości (k/m), Białystok