Kontroler Jakości [K/M]

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HemPoland Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy The Green Organic Dutchman Holdings Ltd. i jednocześnie pierwsza w Polsce firma, która uzyskała licencję na prowadzenie upraw i przetwórstwa konopi włóknistych. Od początku istnienia stawiamy na dynamiczny rozwój i inwestujemy w rozwiązania innowacyjne na skalę światową. Nasz kilkudziesięcioosobowy zespół składa się z ekspertów z różnych dziedzin, którzy dzięki swojemu międzynarodowemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu gwarantują troskę o jakość produkcji na każdym jej etapie. Dzięki kontroli całego procesu produkcji, nasz flagowy produkt – olejek CannabiGold – jest wiodąc marką na rynkach UE.

    Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Elbląg

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży spożywczej w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku;
    • Dobra znajomość systemów zapewnienia jakości ISO 22000 ( GMP, GHP, HACCP), mile widziana znajomość IFS, BRC;
    • Doświadczenie w kontroli procesów produkcyjnych, materiałów wejściowych, półproduktów i wyrobów gotowych w oparciu o specyfikacje, dokumenty systemowe;
    • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
    • Predyspozycje: umiejętność pracy w zespole, umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność, samodzielność, zaangażowanie.

    Zakres obowiązków:

    • Kontrola procesów produkcyjnych, materiałów wejściowych, półproduktów i wyrobów gotowych i ich zwalnianie do produkcji;
    • Sporządzanie dokumentacji pokontrolnej i reklamacyjnej;
    • Raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi i korygującymi;
    • Szkolenie personelu odnośnie zachowania zasad HACCP, GMP, GHP, higieny pracowników;
    • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych na obszarach produkcyjnych;
    • Dbanie o ciągłe podnoszenie funkcjonujących w firmie standardów jakości.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kwalifikacji;
    • Interesującą i ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej;
    • Wysoki poziom samodzielności i możliwość rozwoju zawodowego;
    • Codzienne wyzwania i dynamiczne środowisko pracy;
    • Partnerską i otwartą atmosferę w zespole;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Pakiet medyczny oraz sportowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HemPoland Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L Nr 119, str. 1), zwanego dalej „RODO” oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”.

    Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę HemPoland proszę o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę HemPoland Sp. z o.o.”.