Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Złota 71, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PORTOS TR7 sp. z o.o. sp.k.

Złota 71

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • kontrola organoleptyczna jakości wyprodukowanych elementów na hali produkcyjnej

  • kontrola stanowiskowa

  • bieżące raportowanie

  • ścisła współpraca ze wszystkimi Działami

Nasze wymagania

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, asertywność

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym

  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

To oferujemy

  • komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.

  • atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos.

  • prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale produkcyjnym

  • teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.

  • umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie!

  • Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

  • możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie

  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych

  • Dojazd autobusem KLA linia: 8, 15,16, 17 – przystanek tuż przy zakładzie pracy a dla osób dojeżdżających autem - bardzo dobra dostępność miejsc parkingowych na terenie firmy oraz nowa infrastruktura drogowa w okolicy zapewniająca szybki czas przejazdu nawet w godzinach szczytu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • program - Masz pomysł, zgłoś go!

  • Stojaki na rowery

Marka Portos działa na rynku od niespełna 30 lat i obecnie rozlokowana jest w dwóch lokalizacjach - Kalisz i Kuchary.

Od początku swojego istnienia przeszliśmy bardzo długą drogę rozwoju, a dziś w swojej ofercie mamy nie tylko rolety zewnętrzne, ale również moskitiery, żaluzje fasadowe czy system SMART Home.

Zatrudniamy ponad 700 pracowników w ponad 40 działach i dokładamy wszelkich starań, aby każdy z nich czuł się zauważony i wyjątkowy na danym stanowisku.

Przewiń do profilu firmy