Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Kamienna Góra, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Autocam Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu z kapitałem amerykańskim specjalizującą się w precyzyjnej obróbce metalu dla przemysłu motoryzacyjnego

Do zakładu produkcyjnego w Kamiennej Górze poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Kamienna Góra

Obowiązki:

  • Kontrola wymiarowa procesu
  • Przeprowadzanie zmianowej kontroli procesu
  • Dokonywanie pomiarów
  • Przeprowadzanie kontroli wejściowej materiału
  • Nadzór nad wstrzymywaniem lub zwalnianiem produktu
  • Zatwierdzanie ustawienia obrabiarki przy produkcji pierwszych części

Wymagania:

  • Umiejętność odczytywania oraz interpretacji rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym drogą elektroniczną za pomocą przycisku:

lub drogą pocztową na adres:

„AUTOCAM POLAND” Sp. z o.o.

Ul. Jedwabna 3

58-400 Kamienna Góra

 Dział Personalny

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.