Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Kamienna Góra, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Autocam Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu z kapitałem amerykańskim specjalizującą się w precyzyjnej obróbce metalu dla przemysłu motoryzacyjnego

    Do zakładu produkcyjnego w Kamiennej Górze poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kamienna Góra

    Obowiązki:

    • Kontrola wymiarowa procesu
    • Przeprowadzanie zmianowej kontroli procesu
    • Dokonywanie pomiarów
    • Przeprowadzanie kontroli wejściowej materiału
    • Nadzór nad wstrzymywaniem lub zwalnianiem produktu
    • Zatwierdzanie ustawienia obrabiarki przy produkcji pierwszych części

    Wymagania:

    • Umiejętność odczytywania oraz interpretacji rysunku technicznego
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dbałość o szczegóły

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

    Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym drogą elektroniczną za pomocą przycisku:

    lub drogą pocztową na adres:

    „AUTOCAM POLAND” Sp. z o.o.

    Ul. Jedwabna 3

    58-400 Kamienna Góra

     Dział Personalny

    Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883.”

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.