Oferta pracy

Kontroler jakości

JOTUL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ks. Jerzego Popiełuszki 17

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości materiałów

  • wykonywanie pomiarów

  • sporządzanie protokołów jakościowych

  • nadzór nad obszarem materiałów i części niezgodnych

  • blokowanie materiałów i części niezgodnych z wymogami jakościowymi

  • przygotowanie zestawień jakościowych

  • raportowanie wyników do przełożonego

  • współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości

  • przeprowadzanie audytów jakości

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • posługiwanie się podstawowym sprzętem pomiarowym

  • podstawowe umiejętności w obsłudze komputera

  • predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, zdolność manualna, elastyczność i samodzielność w działaniu, umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

  • znajomość norm technicznych i systemów jakościowych

  • min. rok doświadczenia w kontroli jakości

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie na życie, dofinansowanie dojazdów. bonus za polecenie pracownika)

  • Bezpłatną naukę języków obcych na platformie językowej (angielski, niemiecki, hiszpański)

  • Premia regulaminowa

  • Kulturę organizacyjna opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu

  • Pracę na II zmiany

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jotul Poland jest częścią Grupy Jøtul jednego z wiodących, światowych producentów kominków

i pieców, występujących pod markami Jøtul, Scan, Atra, Warm, Ild.

Nasze produkty oparte są na skandynawskim dziedzictwie, łącząc doskonały design z nowoczesnymi rozwiązaniami. Koncentrujemy się na środowisku, troszcząc się o nie, zarówno w procesach produkcyjnych, jak i podczas użytkowania naszych produktów.

Siedziba firmy znajduje się w Fredrikstad w Norwegii i jest własnością OpenGate Capital z siedzibą w USA.

W styczniu 2020 roku uruchomiliśmy produkcję w naszym nowym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kątach Wrocławskich. Aktualnie poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kandydatów, którzy będą chcieli dołączyć do naszego zespołu, obejmując stanowisko: Kontrolera jakości

Przewiń do profilu firmy