Ta oferta pracy jest nieaktualna od 461 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAG TEC SP Z O O

    MagTec jest intensywnie rozwijającą się firmą produkcyjną, która dostarcza swoje wyroby - odlewy magnezowe, do światowych koncernów narzędziowych oraz samochodowych. Obecnie zatrudnia kilkunastu pracowników, jednak w ramach rozbudowy struktury organizacyjnej poszukuje osoby na nowe stanowisko:

    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
    Region: opolskie

    Opis stanowiska pracy:

    • nadzorowanie i zatwierdzanie detali na etapie produkcji
    • kontrola produktów i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych w procesie produkcji
    • weryfikacja surowców i detali od poddostawców
    • praca w systemie 3 zmianowym
    • praca w dziale wspomagana takimi urządzeniami jak: spektrometr, kabina rentgenowska, maszyna pomiarowa 3D, przyrządy pomiarowe - suwmiarki, średnicówki itp.

    Wymagania:

    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • znajomość posługiwania się przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, mikrometr itp.
    • obsługa komputera – WORLD, EXCEL
    • zdolność podejmowania decyzji, samodzielność, dokładność
    • umiejętność pracy w zespole
    • zaangażowanie i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • stabilne warunki zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia
    • dołączenie do rozwijającego się zespołu jakościowego firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MagTec sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest MagTec sp. z o.o. z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Szkolna 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.