Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

TECSOLUM INDUSTRIAL BRUSHES SP. Z O.O.

  • Polna 21A, Komorniki (pow. średzki)
    Komorniki (pow. średzki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Polna 21A

Komorniki (pow. średzki)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych,

  • kontrola pierwszej sztuki ze zleceń produkcyjnych (obejmuje również sprawdzenie zgodności podstawionych surowców z BOM i specyfikacją) oraz wyrywkowa kontrola bieżącej produkcji zgodnie z wytycznymi,

  • bieżące sprawdzanie arkuszy kontroli oraz z zamkniętych zleceń na danej zmianie,

  • wprowadzanie do systemu wyników kalibracji oprzyrządowania kontrolno-pomiarowego,

  • ścisła współpraca z działem produkcji oraz innymi działami,

  • raportowanie do Quality Managera.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość programów MS Word, Excel,

  • dokładność, staranność w wykonywaniu obowiązków,

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność współpracy w zespole,

Mile widziane

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno - pomiarowymi,

  • generowanie pomysłów umożliwiających poprawę procesów.

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie, na 3 zmiany,

  • nagrody za pomysły usprawniające pracę w firmie (masz realny wpływ na to jak pracujesz :)

  • wsparcie doświadczonego pracownika w pierwszych tygodniach pracy.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • karty Multisport

TecSolum Industrial Brushes, europejski lider na polskim rynku szczotek przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy