Oferta pracy

Kontroler Jakości Konstrukcji Stalowych

JMC sp. z o.o.O firmie

JMC sp. z o.o.

Juranda 22

Szczecin

W związku z dynamicznym rozwojem firma JMC sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko

Opis stanowiska pracy:

  • Kontrola geometryczna konstrukcji zgodnie z dokumentacją produkcyjną
  • Kontrola jakości spoin
  • Kontrola dostarczanych i wysyłanych materiałów
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej przeprowadzonych kontroli
  • Wykonywanie dokumentacji po wykonawczej ze zrealizowanych kontraktów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (min. średnie)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Uprawnienia VT2
  • Podstawowa znajomość programu Solidworks
  • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Znajomość zagadnień spawalniczych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy

Oferujemy szkolenia, konkurencyjne wynagrodzenie oraz pracę w młodym dynamicznym zespole.

CV prosimy wysyłać na adres e-mail w tytule wpisując "kontroler jakości" klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "JMC Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy