Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Wikiera Uchman Sp. K.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

275

Kosina (pow. łańcucki)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami jakościowymi, przy stanowiskach produkcyjnych,

  • kontrola jakości na stanowisku pomiarowym,

  • kontrola stanu narzędzi pomiarowych w zakładzie produkcyjnym,

  • przygotowywanie protokołów z dokonywanych pomiarów.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (mikrometr, suwmiarka, wysokościomierz, średnicówka, itp.),

  • umiejętność posługiwania się współrzędnościową maszyną pomiarową (Zeiss Vista),

  • umiejętność posługiwania się projektorem/mikroskopem pomiarowym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (w długim okresie),

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Jesteśmy dostawcą części dla hut szkła opakowaniowego (wytwórców butelek i słoików).

Nasze wyroby dostarczamy do Polski, Czech, Niemiec, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Ukrainy.

Poddajemy obróbce stal, żeliwo, metale kolorowe, grafit.

Pracujemy na centrach obróbczych frezarskich 5-, 4- i 3- osiowych, a także tokarskich z napędzanymi narzędziami, przechwytem i podajnikiem pręta.

Miejsce pracy: Kosina k. Łańcuta

Przewiń do profilu firmy