Oferta pracy

Kontroler Jakości

KOSPEL S.A.O firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

  • kontrola bieżącej produkcji pod kątem zgodności wyrobów z obowiązującymi w firmie wymaganiami
  • kontrola podzespołów pochodzących od dostawców zewnętrznych
  • wykonywanie pomiarów detali przy użyciu przyrządów pomiarowych
  • prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej
  • analizowanie i raportowanie wykrytych niezgodności

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne, elektromechaniczne lub elektroniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczna znajomość posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • zdecydowanie oraz konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciekawe szkolenia związane z wykonywaną pracą, także kursy językowe
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • interesujące wyzwania
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karty Multisport, opieka medyczna, bony świąteczne itp.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy