Logo Pracuj.pl

Kontroler Jakości

Jeronimo Martins Polska S.A.O firmie

5 300
brutto / mies.
  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Jeronimo Martins Polska S.A.

Strefowa 9

Koszalin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zapoznanie się z obszarem kontroli jakości produktów świeżych dostarczanych do sieci sklepów Biedronka,
  • odbiór jakościowy produktów świeżych, w tym świeżych owoców i warzyw, świeżego mięsa i ryb, ciast oraz świeżych jaj,
  • sporządzanie raportów realizacji odbioru jakościowego,
  • jakościowy odbiór kwiatów ciętych i doniczkowych, bakalii oraz innych artykułów, w tym non food,
  • nadzór i weryfikacja systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności w centrum dystrybucyjnym.

Podział czasu pracy

60%

odbiór jakościowy produktów świeżych

40%

raportowanie i praca biurowa

Nasze wymagania

  • student lub absolwent studiów kierunkowych (technologia żywności, towaroznawstwo, ogrodnictwo, rolnictwo i kierunki pokrewne),
  • znajomość zagadnień związanych z GMP, GHP i systemu HACCP,
  • znajomość podstaw analizy sensorycznej,
  • otwartość na naukę i rozwój,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office, w tym Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2 (mile widziana znajomość na poziomie B1),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w nocy.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym lub sieci handlowej.

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy - 90% awansów w naszej firmie to awanse wewnętrzne,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko i dedykowane szkolenia,
  • wynagrodzenie zasadnicze 5000 zł brutto na start,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in.: ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, finansowe wsparcie w trudnej sytuacji materialnej i wiele innych)
  • posiłki finansowane przez pracodawcę
  • opiekę fizjoterapeuty
  • dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • E-kody pracownicze

Największy prywatny pracodawca w Polsce, ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16, a już wkrótce 17, centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – część grupy Jeronimo Martins i lider branży retail, który od 26 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych.

W Polsce zatrudniamy 75 000 pracowników, a nasze sklepy codziennie odwiedza ponad 4 milionów Klientów. Naszą misją jest wpływanie na doświadczenia zakupowe Polaków poprzez dostarczanie produktów i usług wysokiej jakości, z poszanowaniem zasad środowiska naturalnego i dbaniem o zrównoważony łańcuch dostaw.

Jeśli masz apetyt na zawodowy rozwój i żywisz pasję do żywności - dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Aktualne oferty pracodawcy
DC13_QC

Kontroler Jakości, Strefowa 9, Koszalin