Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Jakości

Eurocast Industries Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

Eurocast Industries Sp. z o.o. Sp. K.

Grabowa 21

Kraków

Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w branży odlewniczej. Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Jesteś kontrolerem jakości i nudzą cię obecne cztery ściany?

Chciałbyś rozwijać się dalej w kierunku kontroli jakości ale potrzebujesz bardziej dynamicznej pracy?

Szukasz nowych wyzwań?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Opis stanowiska:

  • kontrola odlewów u naszych dostawców zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji technicznej (2-3 dni w tygodniu wyjazd , 2-3 dni w tygodniu praca biurowa)
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych dotyczących odlewów u dostawców
  • prowadzenie postępowania reklamacyjnego zgodnie z wymogami ISO 9001
  • współpraca z dostawcami oraz klientem w celu opracowywania ulepszeń procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w zakładzie obróbki mechanicznej na stanowisku kontrolera jakości – bez tego aplikacja nie będzie rozpatrywana,
  • wykształcenie techniczne (preferowane: odlewnictwo, metalurgia, mechanika),
  • dobra znajomość rysunku technicznego (wymagane),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • certyfikat audytora ISO mile widziany,
  • gotowość do podróży służbowych w ramach godzin pracy,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • umiejętność organizowania sobie pracy,
  • sumienność, asertywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny 6 miesięcy, a następnie na czas nieokreślony,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pełne przeszkolenie w celu nabycia kwalifikacji niezbędnych do pracy na oferowanym stanowisku,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona pracowników EUROCAST zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne