Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

CFB Manufaktura sp. z o.o.O firmie

CFB Manufaktura sp. z o.o.

Stefana Batorego 4/6

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Pomiary oraz nadzór nad przyrządami pomiarowymi,

  • Przygotowywanie przyrządów pomiarowych na potrzeby produkcji,

  • Prowadzenie dokumentacji i zapisów na poszczególnych etapach produkcji,

  • Kompletowanie dokumentacji jakościowej dla bieżących zleceń (np. atesty materiałowe, protokoły badań NDT, protokoły żarzenia),

  • Nadzór nad zgodnością elementów ze specyfikacją techniczną i wymaganiami klienta,

  • Gotowość do odbiorów jakościowych elementów u kooperantów (w razie potrzeby).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne),

  • Dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość technik pomiarowych,

  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży konstrukcji stalowych mile widziane,

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania krótkich podróży służbowych,

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office, znajomość AutoCAD mile widziana,

  • Dyspozycyjność, komunikatywność oraz samodzielność,

  • Chęć do pracy i zdobywania wiedzy,

  • Uprawnienia NDT do badań spoin będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Terminowe regulowanie wypłat,

  • Pracę w renomowanej firmie,

  • Dobrą atmosferę pracy,

  • Możliwość zdobycia umiejętności zawodowych i doświadczenia w branży produkcyjnej, a także uprawnień i certyfikatów.

CFB Manufaktura specjalizująca się w produkcji ciężkich konstrukcji stalowych i części maszyn.

Przewiń do profilu firmy