Kontroler jakości

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w branży odlewniczej. Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis Stanowiska:

    • kontrola odlewów u naszych dostawców zgodnie z wymaganiami zawartymi w dokumentacji technicznej (2-3 dni w tygodniu wyjazd , 2-3 dni w tygodniu praca biurowa)
    • analizowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych dotyczących odlewów u dostawców
    • nadzór nad wdrożeniami produkcji nowych odlewów
    • prowadzenie postępowania reklamacyjnego zgodnie z wymogami ISO 9001
    • współpraca z dostawcami oraz klientem w celu opracowywania ulepszeń procesu produkcyjnego

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (preferowane: odlewnictwo, metalurgia, mechanika)
    • dobra znajomość rysunku technicznego (wymagane)
    • dobra znajomość języka angielskiego    (wymagane)
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości w odlewni lub zakładzie obróbki skrawaniem mile widziane
    • certyfikat audytora ISO mile widziany
    • gotowość do podróży służbowych w ramach godzin pracy.
    • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • umiejętność organizowania sobie pracy
    • sumienność, asertywność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na okres próbny 6 miesięcy, a następnie na czas nieokreślony,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • stabilne zatrudnienie,
    • pełne przeszkolenie w celu nabycia kwalifikacji niezbędnych do pracy na oferowanym stanowisku,
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
    Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona pracowników EUROCAST zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami