Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler jakości

  • Kwidzyn, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-09-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Fenix Poland S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla. Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kwidzyn

Zakres obowiązków:

  • wizualna kontrola produkowanych komponentów,
  • dopuszczanie komponentów do dalszej produkcji,
  • prowadzenie statystyk wadliwych produktów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych: suwmiarka, mikrometr.
  • zdolności manualne,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • spostrzegawczość i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej i renomowanej firmie produkcyjnej,
  • liczne szkolenia zapewniające rozwój zawodowy,
  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową z szansą na zatrudnienie przez klienta,
  • komfortowe warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

lub kontakt telefoniczny: 508 530 020

Uprzejmie informujemy, iż rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje, jak również, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Fenix Poland Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się