Oferta pracy

Kontroler Jakości / Laborant

GRUPA KANO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Białystok, Polska
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

GRUPA KAN

Białystok

Białystok

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem firmy, Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI / LABORANTNumer ref.: NP/1/2020

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy w kontroli jakości produktów przemysłowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z urządzeniami laboratoryjnymi (nie jest to warunek konieczny),
  • dokładność i sumienność,
  • mile widziane zdolności analityczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną,
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi pomiarowych.

Skrócony zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie testów części i kompletnych produktów,
  • prowadzenie dokumentacji i archiwizacja wyników pomiarów i testów,
  • wykonywanie pomiarów elementów produkcyjnych.

Oferujemy:

  • opiekuna wdrażającego na stanowisku pracy,
  • szkolenie specjalistyczne, odpowiednie dla stanowiska,
  • karta Multi Sport,
  • karta prywatnej opieki medycznej,
  • niskooprocentowane pożyczki,
  • ubezpieczenia grupowa,
  • paczki i bony świąteczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

Informujemy, że Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin.
Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy