Oferta pracy

Kontroler Jakości - Laborant

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.O firmie

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.

Prosta 21

Łozienica (pow. goleniowski)

sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Premię miesięczną do 15%
  • Pracę w bezpiecznych warunkach - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem
  • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę)

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzania badań i testów na wyrobach gotowych i materiałach
  • Opracowywanie raportów pomiarowych i analiz statystycznych
  • Nadzorowanie i ewidencja wyposażenia kontrolno-pomiarowego
  • Przeprowadzania wzorcowania wyposażenia kontrolno-pomiarowego
  • Współpraca z laboratoriami metrologicznymi w zakresie wzorcowania i badań
  • Współpraca z Inżynierami Jakości w zakresie opracowywania nowych metod i systemów pomiarowych stosowanych w procesie produkcyjnym
  • Udział w procesie zatwierdzania nowych dostawców materiałów

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej (doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości lub laboranta mile widziane, ale nie konieczne)
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • Podstawowa wiedza z zakresu metrologii
  • Podstawowa wiedza na temat metod statystycznych
  • Umiejętność czytania prostych rysunków technicznych
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Chcesz zobaczyć jak wygląda nasz zakład i jak pracujemy? Krótki film znajdziesz pod tym linkiem:

W przypadku zainteresowania ofertą prześlij swoje CV korzystając z przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy