Kontroler jakości - Laborant

Koral S.A.O firmie

  • Za Dworcem 13, 83-110 Tczew, Polska, Zduny 40, 83-115, Polska

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.

Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych
i marynowanych, zatrudnimy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: ul. Za Dworcem 13, 83-110 Tczew lub Zduny 40B, 83-115 Swarożyn

Zadania:

  • prowadzenie kontroli wewnętrznej przebiegu procesów produkcji, produktów oraz dostaw
  • weryfikacja przestrzegania reżimu technologicznego i sanitarnego pracowników prowadzących proces produkcji
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla nowo zatrudnionych pracowników z zakresu GMP i GHP
  • weryfikacja przestrzegania zasad GMP i GHP przez pracowników
  • podejmowanie działań w przypadku zidentyfikowania niezgodności oraz produktów niezgodnych
  • inicjowanie działań korygujących/zapobiegawczych
  • współpraca z innymi działami w organizacji w ramach rozwoju oraz ciągłej poprawy procesów i systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem żywności
  • pobieranie i przygotowywanie prób do badań mikrobiologicznych
  • przeprowadzanie analiz laboratoryjnych, opracowywanie wyników badań i sporządzanie sprawozdań
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i obsługi sprzętu laboratoryjnego
  • kontrolowanie poziomu temperatur na halach produkcyjnych i magazynach

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (technologia żywności, towaroznawstwo, chemia lub pokrewne) – minimum średnie, mile widziane wyższe
  • w przypadku braku wykształcenia wyższego kierunkowego, min. 1 rok doświadczenia w firmie produkcyjnej branży spożywczej w Dziale Kontroli Jakości lub Technologii
  • znajomości obsługi komputera
  • staranności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zaangażowania w pracę
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności w działaniu
  • gotowości do pracy zmianowej

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
  • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, dopłata do wypoczynku pracownika, karta podarunkowa na święta, owocowe środy, spotkania integracyjne, paczki i imprezy dla dzieci pracowników z okazji Dnia dziecka, Mikołajek, świadczenia medyczne i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • rozwój kompetencji zawodowych
  • dobrą i przyjazną atmosferę w pracy
Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!
Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zawarte są inne dane osobowe niż imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia i chce Pan/Pani, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji, proszę udzielić Nam poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Koral S.A. z siedzibą w Tczewie przy ul. Za Dworcem 13, 83-110 Tczew, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż: imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko, na które wysyłam zgłoszenie aplikacyjne przez okres 3 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

Jednocześnie informujemy, iż brak udzielenia zgody nie rodzi żadnych negatywnych konsekwencji po Pani/Pana stronie, nie powoduje ograniczenia lub wykluczenia Pani/Pana  udziału w procesie rekrutacji, a jedynie może spowodować utrudnienie w skontaktowaniu się z Panem/Panią.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy