Oferta pracy

Kontroler Jakości - Laborant

Marba Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Marba Sp. z o.o. Sp. k.

Głogowska 10a

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie kontroli bieżącej produkcji,

  • wykonywanie analiz jakościowych surowców, półproduktów, wyrobów gotowych na zgodność z wymogami jakościowymi,

  • wykonywanie analiz chemicznych,

  • nadzór nad sprzętem kontrolno - pomiarowym,

  • zwalnianie wyrobu do wydania, wydawanie świadectw jakości,

  • identyfikowanie, komunikowane i raportowanie zaobserwowanych niezgodności,

  • rzetelne prowadzenie zapisów w dokumentacji laboratoryjnej / produkcyjnej / systemowej,

  • archiwizowanie prób/wyrobów gotowych i ich systematyczne przeglądy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie - mile widziane wyższe chemiczne lub pokrewne

  • obsługa komputera, znajomość Ms Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość klasycznych technik analitycznych

  • praca w systemie 3 – zmianowym: 6:00 – 14:00; 14:00 – 22:00; 22:00 – 06:00 (rotacja tygodniowa)

  • umiejętność egzekwowania zasad jakościowych

  • mile widziana znajomość procesów produkcyjnych

  • dokładność i sumienność,

  • umiejętności analityczne,

  • umiejętność sporządzania raportów i analiz

  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • szkolenia specjalistyczne

  • interesującą pracę w młodym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie PZU

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy