Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Schraner Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łęczyca

    Łęczyca, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • permanentne sprawdzanie jakości wytwarzanych wyrobów,

  • eliminacja wyrobów niezgodnych z dokumentacją techniczną,

  • zwalnianie wyrobów do kolejnych operacji technologicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe/ponadgimnazjalne,

  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność,

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • praca w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • przyjazna atmosfera pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Schraner Polska Sp. z o.o.

SCHRANER Polska specjalizuje się w produkcji stalowych odkuwek kształtowanych metodą kucia matrycowego. Transfer nowoczesnej technologii ze Schraner Metals AG (firmy matki) zapewnia niespotykany dotąd w Polsce stopień precyzji naszych wyrobów.

Przewiń do profilu firmy