Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Patelec Elpena Sp. z o.o., lider w swojej branży, producent kabli i przewodów zasilających do elektronarzędzi, urządzeń przemysłowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego, należący do międzynarodowej grupy kapitałowej Patelec, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem
    poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

    KONTROLER JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Legnica

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • wykształcenia średniego;
    • zaangażowania i odpowiedzialności;
    • umiejętności samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, pracy w zespole,
    • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
    • znajomości pakietu MS Office,
    • umiejętności posługiwania się klasycznymi przyrządami pomiarowymi,
    • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    OPIS STANOWISKA:

    • nadzór na zgodnością wyrobów ze specyfikacja techniczną ,
    • prowadzenie dokumentacji jakościowej związanej z produkcją (kontrola produktów na wszystkich szczeblach procesu produkcyjnego),
    • koordynacja działań korygujących i prewencyjnych na linii produkcyjnej,
    • udział w szkoleniach pracowników produkcyjnych,
    • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych,
    • bieżące poszerzanie wiedzy na temat standardów technicznych i jakościowych.

    FIRMA OFERUJE:

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
    • posiłki regeneracyjne,
    • dodatki do wynagrodzenia,
    • ZFŚS ( dopłata do wypoczynku, paczki dla dzieci),
    • kurs języka obcego.
    Aplikacje proszę wysyłać w języku polskim i angielskim poprzez przycisk APLIKUJ.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z przystąpieniem do rekrutacji jest Patelec-Elpena sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy przy ul. Św. Wojciecha 24, 59-220 Legnica jako pracodawca (dalej jako: „Administrator”).

    Kontakt z Administratorem danych osobowych

    W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt:

    1)   mailowy, kierując wiadomość e-mail na adres: [email protected];

    2)   w drodze korespondencji w formie pisemnej, kierując pocztę na adres naszej siedziby: ul. Św. Wojciecha 24, 59-220 Legnica.

    Cele, podstawa i zakres przetwarzanych danych osobowych

    Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO. Natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, dla realizacji ww. celu będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może być odwołana w dowolnym czasie. Przekazanie Administratorowi dokumentów zawierających takie dane stanowić będzie działanie potwierdzające zgodę na ich przetwarzanie.

    Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe także w kolejnych procesach rekrutacyjnych, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarte będą dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, do ich przetwarzania niezbędna będzie wyraźna zgoda (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Administrator nie będzie przetwarzał takich danych bez uprzedniego wyrażenia zgody w tym zakresie.

    Okres przetwarzania danych osobowych

    Państwa dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przetwarzane do zakończenia tego procesu rekrutacji.

    W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych również dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres 9 miesięcy od dnia zakończenia obecnego procesu rekrutacji.

    Odbiorcy danych osobowych

    Przetwarzane przez Administratora dane osobowe mogą być przekazywane i ujawniane podmiotom współpracującym z Administratorem przy realizacji celów przetwarzania, w szczególności firmom świadczącym usługi IT, prawne oraz współpracującym w ramach grupy kapitałowej, do której należy Administrator.

    Prawa osób, których dane są przetwarzane

    Osoba, której dane są przetwarzane przez Administratora, na zasadach określonych przepisami prawnymi, w szczególności RODO, ma prawo do:

    1)     żądania dostępu do danych osobowych;

    2)     sprostowania danych osobowych, np. w sytuacji, gdy są nieprawidłowe lub niekompletne;

    3)     cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, w zakresie, w którym dane są przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, jednakże bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

    4)     usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

    5)     wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

    6)     przeniesienia danych do innego administratora danych osobowych;

    7)     niepodlegania decyzjom o zautomatyzowanym przetwarzaniu danych osobowych, w tym profilowaniu (informujemy, że nie podlegają Państwo takim decyzjom).

    Informujemy również, że w przypadku gdy sądzą Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych, w szczególności RODO, przysługuje Państwu skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jednakże przed podjęciem takiego działania, celem wyjaśnienia wątpliwej kwestii dotyczącej ochrony Państwa danych osobowych zalecamy kontakt z Administratorem.

    Informacja o wymogu podania danych

    Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne, jednak ich brak może uniemożliwić Administratorowi realizację procesu rekrutacyjnego, zwłaszcza w zakresie kontaktu z Państwem.