Oferta pracy

Kontroler Jakości

GATES POLSKA Sp. z o.o. O firmie

GATES POLSKA Sp. z o.o.

Jaworzyńska 301

Legnica

Gates Corporation to:

  • Ponad 100 lat doświadczenia na rynku,
  • Największy na świecie producent pasów do przenoszenia mocy dla przemysłu i motoryzacji,
  • Światowy lider w hydraulice i przesyłaniu płynów dla przemysłu i motoryzacji,
  • Ponad 120 lokalizacji w 30 krajach świata i ponad 15000 zatrudnionych pracowników.

Nasza fabryka Gates Polska w Legnicy każdego miesiąca produkuje ponad 1 mln pasków: paski klinowe, paski wieloklinowe, paski synchroniczne, zestawy paskowe układów napędowych oraz mieszanki gumowe.

Do naszego zespołu w Legnicy (LSSE) poszukujemy kandydatów na stanowisko

Opis stanowiska pracy:

  • Wspiera i nadzoruje proces zapewnienia jakości w łańcuchu dostawców.
  • Odpowiada za kontrolę komponentów
  • Przeprowadza audyty procesu w Centrum Dystrybucyjnym
  • Odpowiada za terminową kontrolę dostaw, zabezpieczenie podejrzanej i/lub niezgodnej partii komponentu.
  • Zapewnia, że komponent został sprawdzony, a jego dopuszczenie świadczy o zachowaniu jego charakterystyk zgodnych ze specyfikacją.

Podstawowe kwalifikacje:

  • Wykształcenie techniczne na poziomie średnim lub zawodowym,
  • 2-letnie doświadczenie w obszarze jakości w przemyśle,
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • Podstawy języka angielskiego,
  • Obsługa komputera w tym pakiet programów MsOffice na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Podstawowa znajomość metodologii 8D, FMEA, PPAP, MSA, SPC.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie wypoczynku letniego,
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • Dofinansowanie 50% do Karty Mutisport,
  • Wyprawki dla nowo narodzonych dzieci, prezenty z okazji ślubu,
  • Paczki mikołajkowe,
  • Dofinansowanie posiłków,

Dlaczego Gates?

Upraszczając… pomyśl o pasach i wężach występujących w motocyklach, przenośnikach taśmowych, samochodach, traktorach, blenderach, odkurzaczach, rowerach i drukarkach 3D, żeby wymienić tylko kilka. To tylko część urządzeń w jakich znajdują się nasze produkty.

Gates jest wiodącym producentem rozwiązań przenoszenia mocy do konkretnych zastosowań. Przekraczamy granice nauki o materiałach, aby opracowywać rozwiązania, które stale przekraczają oczekiwania klientów.

Fabryki Gates Polska Sp. z o.o. mają istotne i globalne znaczenie na mapie świata Gates Corporation.

Firma Gates, założona w 1911 roku w Denver w Kolorado, jest notowana na giełdzie NYSE. Inwestujemy w naszych ludzi, wnosząc rzeczywiste doświadczenie, które pozwala nam sprostać różnorodnym wyzwaniom naszych klientów dnia dzisiejszego i przewidywać wyzwania dnia jutrzejszego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy