Oferta pracy

Kontroler Jakości

Wirthwein Polska sp. z o.o.O firmie

Wirthwein Polska sp. z o.o.

Lodowa 93

Łódź

WIRTHWEIN to nowoczesne przedsiębiorstwo z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 22 zakładach w Europie, Azji i USA ponad 3,650 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej.

Do naszego łódzkiego oddziału poszukujemy obecnie osoby do pracy na stanowisku

KONTROLER JAKOŚCI

ZADANIA:

  • nadzorowanie i uwalnianie jakościowe bieżącej produkcji
  • kontrola wizualna półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przeprowadzanie prób i testów jakościowych zgodnie z planami kontroli
  • prowadzenie dokumentacji kontrolno-pomiarowej
  • wprowadzanie statystycznych danych jakościowych do systemów SAP/WM oraz CAQ

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (min. średnie), preferowani absolwenci kierunków technicznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, dyspozycyjność
  • sumienność, dokładność, samodzielność
  • znajomość jęz. angielskiego mile widziana
  • znajomość rysunku technicznego mile widziana

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia finansowe na Święta Bożego Narodzenia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i wypełnienie formularza za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną przeanalizowane. Odpowiedzi udzielimy jednak na aplikacje spełniające podane przez nas kryteria.

Miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy