Oferta pracy

Kontroler Jakości

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.O firmie

  • Aleksandrowska 55, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Amcor Specialty Cartons Polska Spółka z o.o.

Aleksandrowska 55

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Pomiar sprężystości bigów

  • Przeprowadzanie testów laboratoryjnych

  • Kontrola końcowa dla wyrobów gotowych

  • Wystawianie certyfikatów kontroli końcowej

  • Zwalnianie wyrobów gotowych do wysyłki

  • Wspieranie produkcji w kontroli procesowej

  • Blokowanie wadliwych produktów

  • Dokumentowanie wyników kontroli

  • Przygotowanie prób losowych dla klienta i archiwum w/g specyfikacji

  • Wspieranie produkcji przy przygotowaniu standardów kolorów i tłoczeń

  • Przygotowanie wybranej dokumentacji dla wydziałów produkcyjnych

  • Sortowanie wyrobów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (mile widziane poligraficzne lub chemiczne)

  • Znajomość zagadnień zapewnienia jakości

  • Bardzo dobry wzrok i spostrzegawczość (umiejętność dobrego rozróżniania barw)

  • Systematyczność i staranność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wskazane doświadczenie w ocenie wizualnej produktów, sortowaniu itp.

  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

  • Umiejętność opanowania w sytuacji stresowej

  • Znajomość obsługi komputera (Excel, Word) minimum na poziomie podstawowym

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników