Oferta pracy

Kontroler jakości

Wirthwein Polska sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i uwalnianie jakościowe bieżącej produkcji

  • kontrola wizualna półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami

  • przeprowadzanie prób i testów jakościowych zgodnie z planami kontroli

  • prowadzenie dokumentacji kontrolno-pomiarowej

  • wprowadzanie statystycznych danych jakościowych do systemów SAP/WM oraz CAQ

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym , dyspozycyjność

  • sumienność, dokładność, samodzielność

  • znajomość jęz. angielskiego mile widziana

  • znajomość rysunku technicznego mile widziana

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu na podstawie umowy o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia finansowe w okresie świąt)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

WIRTWHEIN to nowoczesne przedsiębiorstwo z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 22 zakładach

w Europie, Azji i USA ponad 3.000 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej.

Przewiń do profilu firmy