Logo Pracuj.pl

Kontroler Jakości

Amplus Sp. z o.o.O firmie

  • Łososina Dolna (pow. nowosądecki)
    Łososina Dolna (pow. nowosądecki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie towaru zgodne ze specyfikacjami oraz standardem firmy AMPLUS.
  • Dbałość o odpowiednie etykietowanie towaru.
  • Nadzór nad odpowiednim przechowywaniem towaru w chłodniach.
  • Zgłaszanie do Działu Handlowego wszelkich problemów jakościowych w celu zgłoszenia reklamacji do dostawcy.
  • Podejmowanie decyzji odnośnie zwrotu towaru do dostawcy lub utylizacji oraz przekazanie informacji do Działu Handlowego zgodnie z ustalonymi procedurami.
  • Przekazywanie niezbędnych informacji Kontrolerowi Jakości przejmującemu obowiązki na kolejnej zmianie, tak aby zachowana była ciągłość wiedzy o procesie produkcyjnym.
  • Dbanie o powierzony sprzęt oraz mienie firmy.
  • Dbanie oraz nadzór nad surowcem w komorach przechowalniczych- monitoring oraz właściwe przekazanie informacji na temat stanu jakościowego surowca.
  • Wykonywanie wszelkich innych prac zleconych przez przełożonego, zgodnych z przepisami prawa i ustalonym w umowie rodzajem pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe.
  • Znajomość wymagań i specyfiki branży spożywczej, w tym systemów jakości typu HACCP, IFS, BRC;
  • Min. 2-letni doświadczenie w obszarze jakości w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w branży FMCG);
  • (Mile widziana znajomość języków)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Badanie sanitarno-epidemiologiczne.
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność analitycznego myślenia, dynamika działania, decyzyjność, praca w zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

AMPLUS Sp. z o.o. to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw. W AMPLUS wyznaczamy najwyższe standardy jakości – na każdym polu. Wiemy jak ważni w tym procesie są nasi Pracownicy, dlatego zapewniamy im najwyższej jakości warunki pracy i rozwoju.

Kontroler Jakości, Łososina Dolna (pow. nowosądecki)