Oferta pracy

Kontroler Jakości

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.O firmie

SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.

Prosta 21

Łozienica (pow. goleniowski)

sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie.

Opis firmy

Nowoczesne, międzynarodowe, wysoko dynamiczne środowisko. Jakość słynna na całym świecie. Zależy nam, aby nasze produkty wzbudzały entuzjazm, poprawiały jakość pracy i życia i pomagały chronić zasoby naturalne. Jesteśmy firmą zajmującą się konfekcjonowaniem wysokiej jakości materiałów ściernych. Witamy w miejscu gdzie stawiamy na rozwój - sia Abrasives - grupa Bosch.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Umowę na trzymiesięczny okres próbny
  • Premię miesięczną do 15%
  • Pracę w bezpiecznych warunkach - zapewnienie pracownikom dobrych i Komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem
  • Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę)

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego i zapewnianie, że wyrób gotowy osiągnie zakładane standardy jakości
  • Przeprowadzanie audytów procesu produkcyjnego,
  • Promowanie wewnętrznych Zasad Jakości i edukacja pracowników z tego zakresu,
  • Wsparcie inżyniera jakości w analizach problemów jakościowych,
  • Proponowanie działań korygujących i zapobiegawczych do zaobserwowanych niezgodności,
  • Zbieranie i analiza danych jakościowych, przygotowywanie wykresów KPI,
  • Realizowanie procesu nadzoru nad wyrobem i materiałem niezgodnym,
  • Realizowanie działań związanych z reklamacjami do dostawców,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości

Kwalifikacje

  • Wykształcenie średnie
  • Kilkuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej (doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości mile widziane, ale nie konieczne)
  • Umiejętność posługiwania się suwmiarką oraz grubościomierzem
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)
  • Znajomość podstaw związanych z audytowaniem procesów lub kontrolą jakości wyrobu

Chcesz zobaczyć jak wygląda nasz zakład i jak pracujemy? Krótki film znajdziesz pod tym linkiem:

W przypadku zainteresowania ofertą prześlij swoje CV korzystając z przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy