Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Bury Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli jakościowych, przyjęcia i wydania owoców i warzyw według obowiązujących norm

  • Raportowanie wykonanych kontroli

  • Uczestnictwo w procesie reklamacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie ( mile widziane Technologia żywności, Towaroznawstwo)

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Gotowość do pracy w systemie 2 –zmianowym

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość branży FMCG

  • Znajomość standardów ISO, BRC, GLOBAL GAP, GHP, GMP

  • Certyfikat rzeczoznawcy jakości świeżych owoców i warzyw

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach

  • Przeszkolenie do wykonywania pracy na danym stanowisku

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Bury Sp. z o.o.

Bury Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów owoców i warzyw. Firma Bury zdobyła miano jednego z największych i najprężniej rozwijających się importerów i dystrybutorów w branży w Polsce. Dziś postrzegana jest jako Expert od jakości owoców i warzyw. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu świeżych owoców i warzyw m.in. do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy