Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Res polska sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Przepakowanie i oznaczanie podzespołów

  • Drobne naprawy części dla branży Automotive

  • Uzupełnianie prostej dokumentacji

  • Wsparcie działu produkcji / logistyki

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, samodyscyplina

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Oczekujemy chęci nawiązania długoterminowej współpracy

  • Sprawność fizyczna

Mile widziane

  • Znajomość j. niemieckiego

  • Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym

To oferujemy

  • Legalne zatrudnienie w niemieckiej firmie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony

  • Zapewniamy transportu do kraju wykonywanej pracy

  • Dysponujemy własnymi mieszkaniami/Wsparcie w kwestiach zakwaterowania

  • Możliwość awansu w ramach struktury Grupy RES

  • Pomoc polskiego koordynatoraSzkolenia branżowe

  • Doradztwo w kwestiach KNOW/HOW pierwsza praca w Niemczech

  • Stawka godzinowa brutto: 11,00 EUR

Grupa RES od kilkunastu lat z sukcesami świadczy usługi wspierające jakość w całej Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Kontroler Jakości

Przewiń do profilu firmy