Oferta pracy

Kontroler Jakości (m/k)

DRÄXLMAIER

DRÄXLMAIER

Spółdzielcza 45

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie jakości produktów na linii produkcyjnej

  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych

  • Przeprowadzanie akcji sortowania zgodnie z ustalonymi wymaganiami jakościowymi u klienta i na produkcji

  • Rejestrowanie i raportowanie przeprowadzonych kontroli

  • Współpraca przy tworzeniu, aktualizacji i archiwizacji dokumentacji jakościowej m.in. planów kontroli, instrukcji kontroli, kart pomiarowych, wzorców jakościowych

  • Aktywny udział w tworzeniu strategii przeciwdziałającej powstawaniu braków

  • Współudział przy wdrażaniu działań korygujących, zapobiegawczych dla audytów produktu, procesu oraz przy weryfikacji ich skuteczności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Samodzielność, dbałość o szczegóły, umiejętności analityczne

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Podstawowa znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel i Power Point)

  • Znajomość narzędzi i metod jakościowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej

  • Program wdrożenia w pierwszym okresie zatrudnienia – niezbędne szkolenia

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Rozwój zawodowy m.in. szkolenia i kursy językowe

  • Bogaty pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy – kartę MultiSport, dodatki świąteczne i urlopowe, ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

DRÄXLMAIER

Aktualnie poszukujemy pracowników Kontroli Jakości w Jeleniej Górze. Szukamy ludzi otwartych, elastycznych, którzy z entuzjazmem podchodzą do wyznaczonych zadań i chcieliby być częścią zespołu w międzynarodowym koncernie.

Przewiń do profilu firmy

Oferujemy ekscytujące miejsca pracy w rodzinnej firmie, z ponad 70 000 entuzjastów motoryzacji w ponad 20 krajach.

Czekamy na Twoje zgłoszenie online!

Twoja osoba kontaktowa: Julia Wasilewska

Numer telefonu: +48 75 6198343