Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości Materiałów

Kimball Electronics

Poznańska 1C

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli jakości materiałów dostarczanych do zakładu

  • Prowadzanie badań i pomiarów materiałów w laboratorium

  • Przygotowanie zapisów i raportów z badań i pomiarów

  • Udział z procesie oceny materiałów niezgodnych znalezionych w kontroli wejściowej i w procesie produkcyjnym

Nasze wymagania

  • Zdolność do wykonywania precyzyjnych zadań manualnych

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne

  • Znajomość obsługi podstawowych przyrządów kontrolno-pomiarowych

  • Znajomość Microsoft Office

  • Podstawowa wiedza z zakresu kontroli komponentów z branży elektroniki, mechaniki precyzyjnej – mile widziana

To oferujemy

  • Poszanowanie work-life balance,

  • Umowa o pracę na czas określony,

  • Udział w zyskach firmy,

  • Zwiększoną liczbę dni urlopowych,

  • Darmową opiekę stomatologiczną,

  • Dofinansowanie do karty Multisport lub ubezpieczenia medycznego,

  • Dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, etc.,

  • Pakiet specjalistycznych szkoleń,

  • Możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne,

  • Nagrody za polecanie kandydatów do pracy,

  • Dofinansowanie do dojazdu za pomocą komunikacji podmiejskiej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne