Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości (meble)

BEGA Gruppe

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odbiory zerowych i pierwszej serii nowych asortymentów mebli u naszych dostawców na terenie całego kraju

  • Kontrola artykułów na podstawie reklamacji u dostawcy lub w magazynie

  • Kontrole wyrywkowe towaru dostarczanego do magazynów

  • Wspólna akceptacja / kontrola asortymentów mebli z kontrolerami jakości naszych klientów u dostawców

  • Niezależna obserwacja procesów produkcyjnych u naszych dostawców, w tym wspólne opracowywanie optymalizacji

  • Wsparcie w zakresie budowy nowych innowacyjnych detali ze szczególnym uwzględnieniem jakościowo bezbłędnego i wydajnego wdrożenia do produkcji seryjnej u naszych dostawców.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w branży meblarskiej (produkcja masowa), ewentualnie także mebli tapicerowanych

  • Doświadczenie w zarządzaniu jakością (meble)

  • Wykształcenie z zakresu technologii drewna, jako stolarz lub podobne.

  • Dobra lub bardzo dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Asertywność i umiejętności negocjacyjne

  • Gotowość do podróży (Polska i być może inne kraje Europy Wschodniej, w tym Rosja / Ukraina)

  • Samodzielność w pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Odpowiednie przeszkolenie;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zgranym zespole;

  • Samochód służbowy

  • Świadczenia pozapłacowe: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne;

  • Dofinansowanie kursów językowych, szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników