Logo Pracuj.pl

Kontroler jakości (meble)

BEGA GruppeO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odbiory zerowych i pierwszej serii nowych asortymentów mebli u naszych dostawców na terenie całego kraju
  • Kontrola artykułów na podstawie reklamacji u dostawcy lub w magazynie
  • Kontrole wyrywkowe towaru dostarczanego do magazynów
  • Wspólna akceptacja / kontrola asortymentów mebli z kontrolerami jakości naszych klientów u dostawców
  • Niezależna obserwacja procesów produkcyjnych u naszych dostawców, w tym wspólne opracowywanie optymalizacji
  • Wsparcie w zakresie budowy nowych innowacyjnych detali ze szczególnym uwzględnieniem jakościowo bezbłędnego i wydajnego wdrożenia do produkcji seryjnej u naszych dostawców.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w branży meblarskiej (produkcja masowa), ewentualnie także mebli tapicerowanych
  • Doświadczenie w zarządzaniu jakością (meble)
  • Wykształcenie z zakresu technologii drewna, jako stolarz lub podobne.
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Asertywność i umiejętności negocjacyjne
  • Gotowość do podróży (Polska i być może inne kraje Europy Wschodniej, w tym Rosja / Ukraina)
  • Samodzielność w pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Odpowiednie przeszkolenie;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zgranym zespole;
  • Samochód służbowy
  • Świadczenia pozapłacowe: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • Dofinansowanie kursów językowych, szkoleń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Kontroler jakości (meble), pomorskie