Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

Dohmeyer Construction Sp. z o.o.

  • Wojska Polskiego 3, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wojska Polskiego 3

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości komponentów oraz produktów gotowych z rysunkiem technicznym

  • Przygotowanie i analiza raportów wynikających z kontroli

  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym wykrytym w trakcie kontroli

  • Zgłaszanie reklamacji jakościowych

  • Kontrola jakościowa gotowych maszyn

  • Bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej

  • Obsługa urządzeń pomiarowych i ich kalibracja

  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych z obsługą działu

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi,

  • Przygotowywanie gotowych złożeń maszyn na produkcje

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

  • Wykonywanie innych poleceń kierownika związanych z zajmowanym stanowiskiem pracy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i ciągłych zmian

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość j. angielskiego min. w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w przyjemnej atmosferze,

  • uczestnictwo w szkoleniach,

  • kurs języka angielskiego,

  • system premiowania

  • opiekę medyczną

  • pakiet ubezpieczeń

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów