Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

MASTEC-FRENZAK sp. z o.o.O firmie

  • Jasna 1-5, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MASTEC-FRENZAK sp. z o.o.

Jasna 1-5

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja jakości komponentów oraz wyrobów gotowych

  • Analiza problemów jakościowych i badanie przyczyn występowania niezgodności

  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych

  • Uczestnictwo i realizacja w projektach dążących do poprawy jakości

  • Weryfikowanie i uzupełnianie dokumentacji jakościowej

Nasze wymagania

  • Posiadanie wykształcenia technicznego

  • Dobra znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny

  • Umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych i narzędzi kontroli jakości

  • Dodatkowym atutem będzie obsługa ramienia pomiarowego i programu PowerInspect/PolyWorks

  • Doświadczenie w obszarze jakości

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji jakościowej

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu badań wizualnych VT1, VT2, PT2

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Dokładność, systematyczność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym oraz profesjonalnym zespole

  • Atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania

Mastec – Frenzak Sp. z o.o. to firma z 28 - letnim doświadczeniem na rynku Polskim oraz prawie już 35 - letnim doświadczeniem na rynku skandynawskim. Jesteśmy cenionym i kwalifikowanym dostawcą komponentów maszyn dla rynku skandynawskiego. Posiadamy nowoczesne urządzenia do cięcia plazmowego, laser, sterowane CNC prasy krawędziowe oraz centra obróbcze, piły taśmowe, inwertorowe źródła EWM, komorę śrutowniczą, strefę przygotowania przed lakierowaniem oraz lakiernię natryskową.

Największym kapitałem zakładu jest jednak wykwalifikowany personel!

Przewiń do profilu firmy