Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

DRABEST SP. Z o.o.O firmie

3 9004 200 brutto / mies.
  • 281
    Mników (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DRABEST SP. Z o.o.

281

Mników (pow. krakowski)

Firma Drabest jest Polską firmą która na przestrzeni 30 lat rozwijała się dynamicznie na rynku krajowym oraz zdobywała kolejne rynki zagraniczne. Sukcesywne powiększanie asortymentu oferowanego naszym klientom oraz wieloletnie doświadczenie, pozwala nam zaspokajać potrzeby każdego użytkownika. Obecnie produkujemy różne rodzaje aluminiowych oraz stalowych konstrukcji dla przemysłu oraz użytku domowego. Naszym flagowym produktem są domowe drabiny aluminiowe oraz stalowe. Mimo licznych sukcesów oraz wyróżnień na przestrzeni lat, Zarząd oraz właściciele dążą do ciągłego rozwoju, któremu przyświeca wspólna wizja firmy Drabest „Staniemy się uznanym liderem w produkcji drabin oraz regałów na rynku Europejskim, skupionym na nieustannym pogłębianiu relacji z naszymi klientami oraz ich satysfakcji”.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące monitorowanie jakości surowców, półproduktów, wyrobów gotowych.
  • Prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej.
  • Prowadzenie i rozpatrywanie reklamacji od klientów.
  • Stała obserwacja i kontrola środowiska produkcyjnego.
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej.
  • Aktywny udział w działaniach korygujących, naprawczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie, preferowani absolwenci kierunków technicznych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Praktyczna znajomość posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • Znajomość jęz. angielskiego (min. na poziomie podstawowym).
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Sumienność, dokładność, samodzielność.
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferta:

  • Umowa o pracę  na okres próbny z możliwością zatrudnienia na stałe,
  • Proponowane wynagrodzenie w wysokości 3.900-4.300 zł brutto w systemie premiowania,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Ogłoszenie archiwalne