Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości Montażu

  • Opole, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Polaris Polska w Opolu jest jedynym w Europie, produkującym innowacyjne pojazdy terenowe marki Polaris w Europie. Z naszej nowoczesnej, pracującej zgodnie z najwyższymi standardami fabryki, wyjeżdżają gotowe pojazdy typu all terrain vehicle (SPORTSMAN, SCRAMBLER, ACE) oraz side by side (RAZOR, RANGER, GENERAL). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów i fanów powersports, dbamy o ich wysoką jakość od fazy projektowania do fazy testowej. Stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i komunikację, tworząc profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

    Obecnie poszukujemy osóby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole

    Podsumowanie:

    Wsparcie Produkcji w celu zapewnienia, że wszystkie wyroby dostarczane do Klientów są zgodne z wymaganiami Klientów. Wspieranie Działów Produkcyjnych w osiąganiu zaplanowanych celów jakościowych.

    Obowiązki pracownika:

    • Przeprowadzanie Audytów Jakościowych dla procesu produkcyjnego zgodnie z zaplanowanym harmonogramem oraz kryteriami.
    • Weryfikacja poprawności wykonanych przeróbek lub napraw produkowanych wyrobów.
    • Doskonalenie procedur kontroli, z uwzględnieniem eliminowania produkcji wadliwych wyrobów.
    • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych, mających na celu poprawę jakości produkowanych wyrobów.
    • Współpraca z innymi Działami w zakresie wprowadzania działań korygujących i zapobiegawczych.

    Wiedza i umiejętności:

    • Wykształcenie minimum średnie.
    • Minimum półroczne doświadczenie w pracy w dziale jakości w zakładzie produkcyjnym (mile widziane doświadczenie w branży automotive).
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość metodologii jakościowych (Ishikawa, 5Why itd.).
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
    • Znajomości Excela.

    Co oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie + premia produkcyjna.
    • Prywatne ubezpieczenie na życie.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Dofinansowanie do posiłków.
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Pracowniczych (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne).
    • Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku ludzi z dużą szansą na rozwój osobisty.
    • Codzienny kontakt z pojazdami wykorzystywanymi w sporcie i off-road (możliwość korzystania z naszych pojazdów w trakcie pracy oraz prywatne po godzinach pracy).

    Jeśli jesteś zainteresowany/na, bardzo prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą zgodą:

    Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub innych dokumentach dołaczonych do CV, do celów przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie przez firmę Polaris Poland Sp. z o.o. z siedzibą w 45-837 Opole, ul. Wspólna 12. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Polaris Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

    Aplikacje bez załączonej nowej klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polaris Poland Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Wspólna 12, 45-837 Opole, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.