Oferta pracy

Kontroler Jakości na produkcji (K)

IQ Metal Sp. z o.o.

  • Kniewska 7, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kniewska 7

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • całokształt działań związanych z kontrolą i nadzorem jakości procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją techniczną i specyfikacją klienta,

  • wykonywanie pomiarów (m.in. laser tracker, skaner 3D),

  • generowanie i interpretacja raportów pomiarowych,

  • kontrola wizualna spoin,

  • współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości.

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),

  • dokładność, skrupulatność, sumienność, komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, 3 zmiany.

Mile widziane

  • umiejętność rozpoznawania wad spawalniczych (certyfikat VT2),

  • podstawowa znajomość procesów związanych z obróbką metali, takich jak: cięcie laserowe, krawędziowanie, spawanie, szlifowanie.

To oferujemy

  • przyuczenie do pracy,

  • pracę przy produkcji dla branży Automotive,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania,

  • przyjazne środowisko pracy, nowoczesny park maszynowy,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje

Znajdziesz nas na Prawobrzeżu, w Szczecinie Dąbiu na terenie Parku Przemysłowego North West.

Dojazd autobusami miejskimi: 77, 96; C - z Centrum ok. 30 minut.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojej aplikacji, korzystając z przycisku Aplikuj.